Співробітники інститутів охорони здоров'я – місяцями без зарплати, а МОЗ спускає нечувані суми на поїздки в Лондон, – Ігор Шурма

Співробітники інститутів охорони здоров'я – місяцями без зарплати, а МОЗ спускає нечувані суми на поїздки в Лондон, – Ігор Шурма

Міністерство охорони здоров'я відправило своїх співробітників на навчання в Лондон за позикові гроші Світового банку, надані Україні для розвитку системи охорони здоров'я. Про це заявив з трибуни парламенту народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма. «Верх цинізму, коли на поїздку некваліфікованих співробітників, які потребують профільної освіти, МОЗ витрачає 800 тисяч гривень. Це сором і ганьба», - обурився опозиціонер.

При цьому нардеп нагадав, що програми розвитку інститутів охорони здоров'я ігноруються, а понад дві тисячі наукових співробітників вже три місяці залишаються без зарплат, не маючи можливості прогодувати свої сім'ї.

«Ця влада довела до того, що чимало хороших фахівців змушені їхати в Європу в пошуку заробітку. Абсолютно зрозуміло обурення українців щодо політики Президента Петра Порошенка та уряду Володимира Гройсмана, які, займаючись популізмом, безпідставно декларують успішність країни», - додав народний депутат.

Ігор Шурма також закликав Президента Порошенка звернути увагу на самодіяльність керівництва МОЗ, яке відмовляється укладати контракт з директором Інституту серця Борисом Тодуровим.

«Ваша фракція одноголосно підтримала призначення директором Інституту серця всесвітньо відомого кардіохірурга Бориса Тодурова. А тепер керівництво МОЗ, порушуючи законну процедуру, три місяці свідомо зволікає підписання з ним контракту», - розповів Ігор Шурма, звертаючись до Глави держави.

16 березня 2019 10:15
'site2018:subscribe.form' is not a component