Угоду про асоціацію між Україною та ЄС необхідно переглянути, - Євгеній Мураєв

Угоду про асоціацію між Україною та ЄС необхідно переглянути, - Євгеній Мураєв

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв заявив про необхідність перегляду Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

За словами опозиціонера, підписавши Угоду, Україна завдала істотної шкоди внутрішньому виробникові. «Ми відкрили свої ринки, а Європа відгородилася. Вона наповнила нас дешевими товарами, але не всі їх можуть купити, тому що рівень життя багаторазово впав. Таким чином ми згубили внутрішнього виробника, який почав скорочувати робочі місця», - заявив Мураєв в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Політик упевнений в необхідності перегляду Договору про асоціацію з ЄС. «Квоти на експорт наших товарів до Європи зазвичай закінчуються вже в першому кварталі року. Далі – мито в 20%. Постачати що-небудь на європейський ринок після цього вже немає ніякого сенсу», - додав Мураєв.

На його думку, Україні необхідно якомога швидше закінчувати війну на сході та повертатися на традиційні ринки. «Ми були однією з чотирьох світових країн, які мали замкнутий цикл виробництва літаків. Тепер ми повністю втратили аерокосмічну галузь. Ми не будуємо ракети, у нас проблеми з турбінобудуванням, приладобудуванням, машинобудуванням, тому що наші товари користуються попитом, в першу чергу, на ринках країн СНД», - зазначив політик.

За його словами, щоб конкурувати з європейськими виробниками, Україні потрібні інвестиції в розмірі близько 200 мільярдів. «Хто дасть ці гроші? Влада розповідає про вічних партнерах – європейців та американців. Але вони втомилися від нас. П'ять років Європа втрачає гроші через те, що не торгує з Росією через санкції. Європейці більше не хочуть терпіти, вони вибудовують відносини без України», - додав він.

На думку Євгенія Мураєва, в разі збереження нинішнього курсу, Україна може перетворитися на країну-вигнанця.

«Країну перетворили на наркомана, який живе від траншу до траншу. Може ми почнемо, нарешті, створювати робочі місця, замість того, щоб жити в борг?» - підсумував Євгеній Мураєв.

25 червня 2019 08:43
'site2018:subscribe.form' is not a component