Знизити тарифи можна вже сьогодні, не чекаючи на оновлення Верховної Ради, - Євгеній Мураєв

Знизити тарифи можна вже сьогодні, не чекаючи на оновлення Верховної Ради, - Євгеній Мураєв

Для зниження тарифів на комунальні послуги, не потрібно чекати закінчення виборів до Верховної Ради. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євген Мураєв в ефірі ток-шоу «Опозиція» на телеканалі «Україна».

За словами Мураєва, президент України має право скасувати будь-яку постанову Кабміну, в тому числі й ту, якою були підвищені тарифи.

«Знизити тарифи можна вже сьогодні, не чекаючи на оновлення Верховної Ради. Для цього потрібно тільки бажання й воля президента, який має право скасувати будь-яку постанову уряду», - розповів Мураєв.

За його словами, для зниження тарифів на комунальні послуги, не потрібно чекати закінчення виборів до Верховної Ради. «Чекати поки почне працювати нова Рада, поки сформують новий Кабмін немає сенсу. На це піде багато часу, а у людей цього часу немає. Нова Рада потім законодавчо це (рішення Президента про зниження тарифів, - Ред.) закріпить. А ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде першим, хто підтримає це рішення Глави держави в новій Раді», - зазначив Євген Мураєв. «Україна знаходиться під зовнішнім управлінням, а витягувати гроші з наших кишень шляхом завищених тарифів вигідно, в першу чергу, МВФ», - підкреслив він.

06 липня 2019 19:55
'site2018:subscribe.form' is not a component