«Сітки» підкупу виборців і корупція в «оборонці» стануть предметами кримінальних розглядів відразу після зміни влади, - Олександр Долженков

«Сітки» підкупу виборців і корупція в «оборонці» стануть предметами кримінальних розглядів відразу після зміни влади, - Олександр Долженков

Використання «сіток» підкупу виборців властиво тільки тій владі, яка не змогла продемонструвати які-небудь економічні успіхи або поліпшення соціального забезпечення громадян, тому і не впевнена в своїх силах. Так прокоментував цинічні маніпуляції влади в ході виборчої президентської кампанії народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков.

«Я вважаю, що такі дії представників державної влади принизливі та цинічні щодо своїх співвітчизників, - заявив опозиціонер, - невже вони оцінюють підтримку громадян України в тисячу або півтори тисячі гривень».

Олександр Долженков підкреслив, що чинна влада, разово видаючи ці гроші, намагається за рахунок державних коштів хоч якось зберегти статус-кво. На жаль, представники влади забувають при цьому, що використовують в своїх інтересах загальнонародні кошти, які повинні розподілятися пропорційно серед всіх, а не тільки серед прихильників чинного президента. «Використання в своїх цілях державних коштів - це вищий ступінь жадібності і цинізму, який проявляється в тому, щоб і свої гроші не витрачати, і переобратися за народний рахунок», - заявив представник опозиції Олександр Долженков.

Політик також зазначив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК проти таких методів. Прихильники опозиції розуміють, що як тільки відбудуться зміни у владі в результаті президентських і парламентських виборів, ці факти ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не залишить непоміченими та ініціюватиме кримінальні розгляди. Це стосується не тільки використання «брудних» виборчих технологій, а й резонансних фактів з розкраданням в оборонному комплексі України, і з офшорними скандалами Panama Papers, і з трагічними подіями на Майдані, і з трагедією 2 травня в Одесі, і з загиблими в Іловайському котлі.

«Цей безлад пора припинити, тому що з заворушень на вулицях починається бардак в країні, який ми зараз спостерігаємо», - підкреслив Олександр Долженков. Опозиціонер закликав всіх громадян України усвідомлено робити свій вибір і пам'ятати, що не варто голосувати за тих, хто не поважає вашу думку, а намагається купити ваш голос. Адже держава і так зобов'язана щодня забезпечувати соціальну підтримку своїх громадян, а не тільки під час передвиборчої кампанії.

14 березня 2019 12:12
'site2018:subscribe.form' is not a component