«Сітки» підкупу та брудні технології: Дмитро Колєсніков розповів міжнародним спостерігачам про хід виборчої кампанії в Україні

«Сітки» підкупу та брудні технології: Дмитро Колєсніков розповів міжнародним спостерігачам про хід виборчої кампанії в Україні

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков провів зустріч з міжнародними спостерігачами з Європейської мережі організацій спостереження за виборами ENEMO.

Опозиційний політик розповів спостерігачам про брудні технології, які влада використовує в ході виборчої кампанії, зокрема, щодо кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула.

«Якщо подивитися і проаналізувати виборчі кампанії кандидатів в Президенти, то можна помітити одну негативну і вкрай недобру тенденцію: саме зустрічі Олександра Вілкула зі своїми прихильниками і виборцями системно зриваються радикальними ультранаціоналістичними угрупованнями. Такі факти ми бачили в Донецькій, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Власне, така тенденція яскраво ілюструє, хто насправді реальна опозиція до нині діючого корупційного режиму і влади», – зазначив опозиціонер. 

За словами Дмитра Колєснікова, у багатьох обласних центрах України існує негласна «команда» на заборону розміщення агітаційних бордів кандидата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Наприклад, в Дніпрі, «висять» борди практично всіх кандидатів, окрім Олександра Вілкула.

На думку опозиціонера, нинішня виборча кампанія відрізняється від попередніх застосуванням з боку влади найбрудніших технологій. «Журналістські розслідування на тему так званої «сітки» підкупу свідчать, що вона буде одним із ключових елементів у масових фальсифікацій, які готуются владою», – уточнив народний депутат.

Дмитро Колєсніков висловив надію, що присутність міжнародних спостерігачів в Україні, особливо в день голосування, допоможе провести виборчий процес в рамках демократичних і міжнародних правових норм.

12 березня 2019 15:31
'site2018:subscribe.form' is not a component