Сергій Строя: Олександр Вілкул – єдиний опозиційний кандидат на пост Президента України

Сергій Строя: Олександр Вілкул – єдиний опозиційний кандидат на пост Президента України

Нинішня влада і політичні противники бояться тієї підтримки, яку нам надають прості українці. Наша мета – мир на Донбасі, соціальні гарантії для людей та міцна економіка. Про це заявив Сергій Строя, довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула, за підсумками зустрічей з жителями Ізмаїла та Рені.

За його словами, постійні зустрічі з жителями Одеської області дозволяють глибше зануритися в проблеми і турботи людей, дізнатися, яких кроків вони очікують від влади. «За останні п'ять років всім вже набридли надумані орієнтири, пихаті гасла і заклики, вкрай радикальна риторика. Мир, гідна оплата праці, соціальні гарантії та турбота про нужденних людей – ось прості і завжди актуальні вимоги будь-якої людини. Це те, що прописано в програмі Олександра Вілкула», – акцентував довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула.

Сергій Строя зазначив, що під час зустрічей з виборцями Ізмаїла та Рені, люди просили докладніше розповісти про те, що відбувається всередині ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. «Ми зберегли єдність. Це довів січневий форум опозиційних сил «За мир та розвиток», який пройшов у Запоріжжі. На ньому зібралося майже п'ять тисяч прихильників з усієї України: члени партії, лідери профспілок, депутати всіх рівнів, мери міст, промисловці, представники дружніх партій і громадських організацій. На цьому заході ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК висунув в Президенти саме Олександра Вілкула. Виборці по всій країні виступають на підтримку подібних форумів», – розповів опозиціонер.

Він підкреслив, що з фракції були виключені ті, хто порушуючи статут партії «підігравав» нинішній владі, тим самим, зрадив інтереси виборців, які підтримали ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. «Нинішня влада і політичні противники бояться тієї підтримки, яку нам надають прості українці! А ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – живий і буде жити. Олександр Вілкул – єдиний опозиційний кандидат на пост Президента і з кожним днем ​​зростає його підтримка в промисловості, енергетиці, транспорті, сільському господарстві, освіті тамедицині», – резюмував Сергій Строя.


10 березня 2019 13:21
'site2018:subscribe.form' is not a component