Сергій Шовгеля: Програма ОППОЗЦІОННОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація» - це підтримка вугільної енергетики

Сергій Шовгеля: Програма ОППОЗЦІОННОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація» - це підтримка вугільної енергетики

Про це керівник ДТЕК «Запорізька ТЕС» Сергій Шовгеля заявив на форумі «Нова Індустріалізація», який провів в Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«Розвиток української промисловості вимагає збереження і розвитку вугільної енергетики. Це абсолютно необхідно - саме теплова генерація зараз - справжній рятувальний круг для української економіки. Ось чому ми підтримуємо ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК і стратегію партії, яка спрямована на підтримку промисловості і виробництва» - сказав Сергій Шовгеля.

За словами керівника ДТЕК «Запорізька ТЕС», інвестори сьогодні готові вкладати в нове будівництво чистої вугільної генерації. Але необхідні державні гарантії повернення інвестицій.

«Якщо цього не зробити, вже за декілька років Україна, на додаток до інших проблем, зіткнеться з дефіцитом електроенергії. Щоб цього не сталося, необхідний конструктивний діалог між державою, бізнесом і громадськістю» - зазначив Шовгеля.

Довідка: 19 червня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів в Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Програма «Нова Індустріалізація» спрямована на відродження і підтримку промисловості та економіки.

Звертаючись до учасників Форуму, один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул сказав: «Ми об'єдналися з вами при розробці законопроектів, які внесемо до нового парламенту і зараз, на Форумі, бо тільки разом ми можемо змінити ситуацію.

Для мене яскравим прикладом є Конрад Аденауер, Федеральний канцлер ФРН, який для відновлення післявоєнної Німеччини посадив за один стіл банкірів, промисловців, профспілкових лідерів, соціальну сферу - і швидко відновив зруйновану Німеччину. За п'ять років свого правління він вивів економіку Німеччини на довоєнний рівень, а в наступні п'ять років збільшив німецьку економіку втричі.

За прикладом Аденауера ми зараз збираємо разом всі конструктивні сили, об'єднавши які, ми зможемо відновити України і побудувати сильну країну з розвиненою економікою.

Платформа для цього - наша програма «Нової Індустріалізації», для реалізації якої ми вже розробили необхідні законопроекти».

19 липня 2019 19:21
'site2018:subscribe.form' is not a component