Сергій Сажко: Всі кроки, які хоче зробити Олександр Вілкул для порятунку України з тієї ситуації, в яку її завела нинішня влада, зрозумілі і реально досяжні

Сергій Сажко: Всі кроки, які хоче зробити Олександр Вілкул для порятунку України з тієї ситуації, в яку її завела нинішня влада, зрозумілі і реально досяжні

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Сажко, коментуючи програму Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху».

«Ознайомившись з програмою Олександра Вілкула, хочу сказати, що мої враження від неї однозначно позитивні. Мені дуже імпонує те, що в першу чергу він хоче направити свої зусилля на відновлення миру. Я, як ніхто інший, розумію важливість цього завдання, адже живу всього лише в 20 км від лінії розмежування, біля Мар'їнки. І я знаю, як важко сьогодні живуть, як страждають люди в «сірій» та «червоній» зонах Донбасу. Тому питання миру для мене також на першому місці. Після перемоги на виборах ми повинні досягти його в найкоротші терміни», – заявив Сергій Сажко.

Він підкреслив, що всі інші кроки, які хоче зробити Олександр Вілкул для порятунку України з тієї ситуації, в яку її завела нинішня влада, також зрозумілі і реально досяжні. «Олександр Вілкул – керівник системний, який покроково буде вирішувати проблеми України: мир, нова Конституція, відродження економіки, підтримка людей. Тому я вважаю, що такий кандидат в Президенти України від нашої політичної сили – це дуже гідний вибір, – резюмував опозиційний політик.

Нагадаємо, 20 січня в Запоріжжі пройшов форум «За мир та розвиток», який об'єднав понад 5000 учасників – представників ділових, промислових кіл, профспілок і роботодавців країни, громадських діячів. На ньому опозиціонери офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

21 січня 2019 11:20
'site2018:subscribe.form' is not a component