Сергій Сажко: Шахтарські протести на «Селідоввугіллі» – наслідок бездарної політики влади останніх років

Сергій Сажко: Шахтарські протести на «Селідоввугіллі» – наслідок бездарної політики влади останніх років

Шахтарі державної шахти «Селідоввугілля» знову вийшли на акцію протесту через заборгованість у виплаті зарплат і поганих умов праці. Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Сажко зустрівся з протестувальниками, щоб обговорити ситуацію, яка склалася, і передати їхні вимоги Президенту Володимиру Зеленському.

«Люди втомилися від безпросвітності - в прямому сенсі цього слова. Гірники справедливо вимагають погашення боргів і підвищення заробітних плат, відновлення дії закону про престижність шахтарської праці, відновлення виробництва та зарядки нових лав. Нинішній уряд чотири роки ігнорує їхні проблеми. Саме тому ми вирішили ще раз звернутися до новообраного Президента. Завтра я маю намір особисто передати вимоги шахтарів Володимиру Зеленському в його Адміністрації», – зазначив Сергій Сажко.

Він підкреслив, що робота державних шахт, стабільність шахтарського регіону - це не привід для політичних торгів і спекуляцій. Однак саме цим займаються деякі колишні провладні політики.

«Не варто використовувати гірників та їхні проблеми в своїх політичних іграх і розгойдувати і без того нестабільну ситуацію в наших містах. Як, наприклад, це зараз активно робить один із кандидатів в депутати на окрузі. Який, до речі, останні п'ять років представляв саме пропрезидентську вертикаль, був главою Мар'їнської районної організації партії «Блок Петра Порошенка», – акцентував народний депутат.

Політик розповів, що після провальних для «БПП» виборів, представник колишньої влади відразу «перефарбувався» і тепер розповідає, як він буде вирішувати проблеми гірників.

«П'ять років їх не хвилювали шахтарі в Селідово, їхні сім'ї та міста, в той час, коли ми з профспілками активно працювали над цією проблемою. Знають це і гірники, які влаштували цьому кандидату «теплий прийом». Шахтарі - не ті люди, з якими пройдуть подібні маніпуляції», – резюмував Сергій Сажко.

01 липня 2019 18:06
'site2018:subscribe.form' is not a component