Сергій Сажко: Розвал вугільної галузі – це цілеспрямована здача національних інтересів на догоду міжнародним кредиторам

Сергій Сажко: Розвал вугільної галузі – це цілеспрямована здача національних інтересів на догоду міжнародним кредиторам

Нинішня влада не зробила нічого, щоб вивести вугільну промисловість зі стану кризи, в який її ж сама і загнала. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Сажко.

«Про які реформи говорять в уряді, якщо за чотири роки влада нічого не зробила для того, щоб вивести наші вугледобувні підприємства з кризи? Скажу більше – в цю кризу вона ж їх і увігнала. Не бачачи перспектив, а значить – і свого майбутнього, не вірячи жодній обіцянці уряду, гірники ДП «Селидіввугілля» знову страйкують. Більше 200 шахтарів державного об'єднання оголосили чергову акцію протесту, частина з них відмовляється підніматися на поверхню із забою», – заявив політик.

Він зазначив, що, незважаючи на величезні запаси вугілля, якими володіють шахти цього об'єднання, і бажання самих гірників працювати, підприємство ледве зводить кінці з кінцями – навіть на зарплату людям грошей немає.

«На жаль, за останній рік шахтарські страйки стали вже звичним явищем. Тільки так – силою протесту – люди хоч якось можуть привернути до себе увагу влади. Але нормальним таке ставлення до шахтарів та їх праці не назвеш. Наші шахти і шахтарські міста не витримають ще п'ять років такої необдуманої політики та байдужості уряду. Час докорінно змінювати систему управління галуззю і країною в цілому. І це буде зроблено в найкоротші терміни після перемоги Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на майбутніх виборах», – резюмував Сергій Сажко.

21 лютого 2019 12:35
'site2018:subscribe.form' is not a component