Сергій Сажко: П'ять років влада вбивала економіку. Якщо ми її не піднімемо, значить, країни просто не буде

Сергій Сажко: П'ять років влада вбивала економіку. Якщо ми її не піднімемо, значить, країни просто не буде

До влади в Україні повинні прийти професіонали – люди, які мають досвід вирішення більшості проблем українців. Таку думку висловив кандидат в народні депутати по виборчому округу №59 Сергій Сажко.

Під час форуму «Сила Донбасу» політик розповів про ключові проблеми свого округу. «У мене на окрузі – шість державних шахт. За п’ять років ці шахти були поставлені в жахливе становище. Залишається тільки сподіватися, що ми ще не пройшли точку неповернення», – заявив опозиціонер.

Також Сажко звернув увагу на проблеми аграріїв Донбасу. «Немає ніякої підтримки від держави, в той час, як у всьому світі аграріям надається державна підтримка. Тільки тоді можна думати про якийсь розвиток. Зараз села вмирають: закриваються лікарні, школи. Їде остання інтелігенція. Що чекає на ці села? Вимирання. Необхідно привести до влади професіоналів, які знають, як вирішувати проблеми людей», – зазначив опозиційний політик.

Він підкреслив, що не можна вибирати міністрів за політичними переконаннями. «Міністр енергетики повинен бути енергетиком або шахтарем. Він повинен розуміти проблеми галузі. Точно так само і в сільському господарстві. Те, що відбувалося останні п’ять років, просто вбивало нашу економіку. І, якщо ми її не піднімемо, значить, країни просто не буде», – додав опозиціонер.

На завершення Сажко підкреслив, що війну треба не просто закінчувати, але і думати над тим, яким шляхом рухатися далі. «Тільки вдумайтеся, один рік війни – це п’ять років розмінування. У нас війна йде вже п’ять років! І я не впевнений що, якщо зараз закінчимо війну, то через 25 років підемо від цієї проблеми», – резюмував Сергій Сажко.

14 липня 2019 15:43
'site2018:subscribe.form' is not a component