Сергій Сажко: Чергове підвищення цін на «Укрзалізниці» – катастрофа для вугільної промисловості

Сергій Сажко: Чергове підвищення цін на «Укрзалізниці» – катастрофа для вугільної промисловості

Підвищуючи тарифи на вантажоперевезення під час економічної кризи, «Укрзалізниця» вганяє в колапс вугільні держпідприємства. Про це за підсумками засідання Державної регуляторної служби заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Сажко.

«Укрзалізниця» вирішила поквартально підвищувати тарифи на перевезення вантажів, причому без урахування реальної структури витрат і якості послуг. В умовах, коли видобуток вугілля в країні падає, шахтарі місяцями не отримують зарплат і страйкують, основний вантажоперевезник планує підвищення цін. Для наших шахт це катастрофа», – заявив опозиційний політик.

Він зазначив, що зростання тарифів на ЖД-перевезення боляче б'є по збитковим державним вугільним підприємствам. А це, в свою чергу, створює ризики для стабільної роботи всього енергоринку, особливо в опалювальний сезон.

«З огляду на критичну ситуацію у вугільній галузі, важливо розуміти всі наслідки подібних дій. Неприпустимо вирішувати свої проблеми за чужий рахунок. Вважаю, що про підвищення тарифів можна говорити лише тоді, коли підвищиться ефективність і прозорість роботи самої «Укрзалізниці», – підкреслив Сергій Сажко.

16 березня 2019 11:01
'site2018:subscribe.form' is not a component