Сергій Сажко: Гірники, які не одержують зарплати, змушені влаштовувати голодування, щоб привернути увагу влади

Сергій Сажко: Гірники, які не одержують зарплати, змушені влаштовувати голодування, щоб привернути увагу влади

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Сажко, виступаючи з трибуни парламенту, звернувся до прем'єр-міністра та президента із закликом вжити заходів з порятунку вугільної галузі.

Як приклад критичної ситуації в галузі депутат навів 10-денне голодування працівників вуглехімічної лабораторії шахти «Кураховська», коли люди були змушені піти на такий крок, оскільки не отримували оплату своєї праці з липня 2018 року.

«Їх вимоги абсолютно законні: повне погашення заборгованості, підвищення та своєчасна виплата зарплати, а також скасування розподілу працівників на промислової та непромислової групи», - зазначив Сергій Сажко.

Депутат також звернув увагу на те, що за весь період голодування працівників вуглехімічної лабораторії шахти «Кураховська» жоден чиновник профільного міністерства не відвідав голодуючих.

«Понад три роки держава не вкладає коштів у модернізацію виробництва вугільної галузі. Тому звертаюся до прем'єра та президента вжити заходів з порятунку вугільної галузі. Також вимагаю від міністра енергетики чітко та зрозуміло звітувати перед депутатами і шахтарями про те, що він зробив для вугільної галузі», - заявив Сергій Сажко.

16 січня 2019 13:05
'site2018:subscribe.form' is not a component