Сергій Сажко: Депутати під виглядом боротьби за права домогосподарств намагаються скасувати енергореформу

Сергій Сажко: Депутати під виглядом боротьби за права домогосподарств намагаються скасувати енергореформу

Депутати з минулої коаліції в обхід профільного Комітету внесли до порядку денного парламенту законопроект про нібито альтернативні джерела енергії. Але насправді під виглядом боротьби за СЕС вони намагаються скасувати всю енергореформу. При цьому було проігноровано законопроект опозиціонера Сергія Сажка, який мав реально повернути «зелені» тарифи приватним домогосподарствам на СЕС.

Нагадаємо, що Сергій Сажко 24 травня зареєстрував законопроект «Про внесення змін до статті 9-1 Закону України «Про альтернативні джерела енергії». Парламентарій вимагав відновити справедливість і повернути «зелені» тарифи приватним домогосподарствам на СЕС, потужність яких не перевищує 30 кВт. Але замість того, що розглянути його, до порядку денного Верховної Ради в обхід профільного Комітету було внесено законопроект нібито про альтернативні джерела енергії, але насправді про перенесення термінів запуску ринку електроенергії.

Народний депутат акцентував увагу на тому, що таким чином депутати з минулої коаліції під виглядом боротьби за права домогосподарств намагаються скасувати енергореформу.

«Я вимагаю, щоб мій законопроект був розглянутий на Комітеті. Я вимагаю, щоб у Комітеті була проведена відкрита дискусія як про зелені тарифи для домогосподарств, так і про майбутнє реформи!» – підкреслив Сергій Сажко.

28 травня 2019 13:11
'site2018:subscribe.form' is not a component