Сергій Магера: Підтримую будь-які ініціативи влади, які допоможуть досягти миру

Сергій Магера: Підтримую будь-які ініціативи влади, які допоможуть досягти миру

Народний депутат Сергій Магера заявив про готовність підтримати ініціативи чинної влади, які спрямовані на відновлення мирного життя в країні. Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook.

Нардеп зазначив, що «формула Штайнмайера» підірвала відносний спокій політичного життя в Україні.

«Всі чекали: ну коли вже від шоу перейдуть до конкретних кроків модернізації країни, прекрасно розуміючи, що ці кроки приведуть до діаметрально протилежних оцінок та дій. Так воно й сталося. Вже анонсовано створення штабу ветеранів конфлікту на Донбасі, пікетування ними в декількох містах країни держустанов», - зазначив народний депутат.

Проте, за словами Сергія Магери, необхідно підтримати будь-які ініціативи влади, які допоможуть досягти миру.

«Якщо влада вважає, що для миру нам потрібна саме «формула Штайнмайера» - добре, нехай буде так. Але ось проблема: ніхто реально поки не розуміє, як вона читається. Ця формула. З проведеного брифінгу Президента незрозуміло. Питань куди більше, ніж відповідей. Неясно, як влада бачить цей особливий статус Донбасу, як доведе його законодавчо. Зрозуміло, що це стане чи не головним у зіткненні оцінок того, що відбувається - «зрада» або «перемога»? - написав Сергій Магера.

«На брифінгу Зеленський запевнив, що новий закон буде прийматися парламентом за участю українського суспільства. Ну що ж, ми готові. Ми - група депутатів Верховної Ради, обраних на сході України. Нами вже поданий ряд ініціатив. Взяти хоча б наш законопроект No1089 Про недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб - учасників подій на території Донецької, Луганської областей». До речі, чи думає нова влада його приймати? Або цей закон залишать без уваги тільки тому, що його подали ми?

У період передвиборної кампанії я говорив, що нам, представникам сходу України, варто допомогти Президенту Зеленському не повторити помилок Порошенка. Можливо, цей момент настає. Рух до миру потрібно підтримувати», - підкреслив народний депутат.

02 жовтня 2019 13:40
'site2018:subscribe.form' is not a component