Сергій Биченко: Вірю, Україна та українці 31 березня зроблять свій вибір, обравши мир та розвиток

Сергій Биченко: Вірю, Україна та українці 31 березня зроблять свій вибір, обравши мир та розвиток

Українці потребують миру та стабільності, гідної зарплати та пенсій, якісної та доступної медицини та освіти, гідного соціального забезпечення. Влада ж сьогодні пропонує галопуючу інфляцію, збільшення пенсійного віку, скорочення шкіл та лікарень, розвал освіти та колапс промисловості, заявив представник Олександра Вілкула, спілкуючись з жителями Чорноморська і Бурлачої Балки Одеської області.

«Те, до чого штовхають нас нинішні президент і Рада, ідучи на поводу у своїх зовнішніх політичних кураторів, - це бідна, аграрна країна, буферна зона між конфліктуючими РФ, ЄС та США, з мінімальною кількістю «обдуреного» населення - обслуговуючого персоналу, здатного лише на некваліфіковану працю», - зазначив Сергій Биченко.

«У своїй країні ми відчуваємо себе людьми навіть не другого сорту, а найнижчого сорту. З кожним днем ​​все більше й більше друзів, знайомих, сусідів виїжджають в пошуках гідного життя. Чи довго це триватиме, і чи можна що-небудь змінити», - запитують на зустрічах в містах та селах жителі Одеської області представників Олександра Вілкула. Не стало винятком й спілкування Сергія Биченка з жителями Чорноморська та Бурлачої Балки.

 «Ми маємо право і хорошу можливість сказати своє слово на майбутніх президентських виборах. Інакше бачить майбутнє нашої країни Олександр Вілкул. Україна в його програмі «Мир та розвиток. Чотири кроки до успіху» - мирна, позаблокова, успішна країна, що динамічно й різнобічно розвиває свій значний потенціал, справді соціально відповідальна перед своїми громадянами від малого до великого. І це все не просто гучні слова, команда опозиційного кандидата вже давно підготувала план першочергових дій, необхідні законопроекти та довгострокову стратегію. Вірю, Україна і українці 31 березня зроблять свій вибір, обравши мир та розвиток і назавжди відкинувши хаос, війну та злидні», - заявив Сергій Биченко.23 березня 2019 18:39
'site2018:subscribe.form' is not a component