Сергіївка висунула Бориса Колесникова в народні депутати

Сергіївка висунула Бориса Колесникова в народні депутати

12 червня прем'єр-міністр Опозиційного уряду відвідав селище Сергіївка в Покровському районі. Борис Колесніков поспілкувався з місцевими жителями, дізнався про проблеми і розповів про пріоритетні напрямки в розвитку і відновленні Донбасу.

«Безумовно, найголовніше – мир в регіоні та країні. Це першочергове завдання, яке має вирішити уряд. Освіта і охорона здоров'я – це наступні важливі вектори розвитку. У всьому світі 80% молоді отримує середньо технічну освіту і 20% – вищу. В Україні навпаки: 78% студентів вступають до вузів, і тільки 22% віддають перевагу середньотехнічним спеціальностям. Це не правильно, і так бути не повинно. У Костянтинівці на базі професійного ліцею ми побудували сучасну кухню-лабораторію, оснащену всім необхідним обладнанням. Майстер-класи з приготування страв тут дають відомі шеф-кухарі. Навчатися кухарського мистецтва абсолютно безкоштовно можуть як студенти, так і всі бажаючі. Звичайно, побудувати такі кухні в кожному селищі ми не можемо, але забезпечити необхідним транспортом для поїздок – в наших силах! – зазначив Борис Колесніков.


Жителі Сергіївки в свою чергу поспішили подякувати політику і меценату за реалізацію соціальних ініціатив в їхньому селищі. Так, в кінці травня Фонд Бориса Колеснікова подарував фірмову екіпіровку юним футболістам селища. Завдяки неодноразовій фінансовій підтримці Фонду, спортивну кар'єру будує і Леон Білицький. Хлопець зовсім недавно повернувся з Чемпіонату Європи з гирьового спорту, де зайняв два других і одне третє місце.

«Коли дізнався, що Борис Колесніков приїде в Сергіївку, дуже зрадів, бо зможу особисто подякувати йому за допомогу. Знаю, що я – не єдиний спортсмен, якому допоміг Фонд. Борис Колесніков дає шанс молодому поколінню реалізувати себе – і це головний доказ того, що він небайдужий до майбутнього Донбасу, – сказав Леон Білицький.

В кінці зустрічі селяни відверто заявили, що хочуть бачити Бориса Колеснікова як депутата Верховної Ради від 49 округа. Жителі Сергіївки вірять, що тільки він зможе вирішити всі проблеми не лише селища, а й усього Донбасу.13 червня 2019 15:48
'site2018:subscribe.form' is not a component