З Днем Перемоги!

З Днем Перемоги!

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!

Дорогі друзі, спадкоємці героїв фронту та тилу! Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги! Цей день – не просто нагадування про важливу історичну дату. Це день нашої гордості та слави, який нагадує про те, наскільки важливий мир, повага та взаєморозуміння серед народів.

74 роки тому наш народ поставив крапку у Великій Вітчизняній війні, виніс вирок злочинцям, які занурили світ у кривавий хаос. Шляхом незламної волі, відчайдушного супротиву та самовідданості мільйонів наших співвітчизників фашизм був переможений. Війна завершилася 9 Травня Перемогою.

Немає в Україні сім'ї, яку б не обпекло полум'я війни. Складно навіть уявити всі ті незгоди, що випали на долю нашого народу. Тому так важливо цінувати подвиг переможців.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК висловлює глибоку вдячність всім ветеранам, які на фронтах і в тилу наближали День Перемоги. Ми захоплюємося вашою мужністю та героїзмом. Ми безмежно вдячні вам за те, що відстоявши незалежність Батьківщини і повернувшись з фронтів, ви підняли країну з руїн. Ваш подвиг непідвладний часу.

Ми – нащадки переможців! І ми нікому не дозволимо переписати історію, осквернити священні символи Перемоги, забути подвиг тих, хто подарував світові шанс стати більш людяним.

Сьогоднішній день – нагадування про те, що будь-яка війна рано чи пізно закінчується. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зробить все, щоб в Україну повернулися мир та взаєморозуміння. Ми відновимо країну після п'яти років розрухи, виведемо її на шлях розвитку, зробимо все, щоб ветерани відчували захист та підтримку держави!

Зі святом, дорогі друзі!

З Днем Великої Перемоги!

09 травня 2019 08:00
'site2018:subscribe.form' is not a component