З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

Дорогі друзі!

Сердечно вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Наша 28-річна історія підтверджує, що нам під силу вирішення найскладніших завдань, якщо в країні є мир, злагода і стабільність.

На жаль, п'ять останніх років принесли в нашу країну війну, занепад економіки, бідність, корупцію, політичні репресії, безпардонне втручання влади в церковні справи і гоніння на канонічну Українську Православну Церкву. Боляче усвідомлювати, але цього могло і не статися, якби політики керувалися не своїми особистими інтересами, а думали б про країну та її громадян.

Але сьогодні нам необхідно навчитися робити висновки і не наступати на власні граблі. Необхідно навчитися жити не минулим, а сьогоденням і майбутнім. І працювати на це майбутнє заради наших дітей та онуків.

Необхідно встановити мир в нашій країні, дати новий імпульс розвитку економіки, «витягнути» людей із злиднів і безнадії, подолати розкол в суспільстві та дати українцям надію. Потрібен новий діалог щодо того, як представникам різних регіонів, етнічних груп, конфесій, політичних поглядів мирно жити і разом будувати країну.

І в найкращі, і в найскладніші моменти громадяни України були і залишаються оптимістами. Ми віримо в нашу країну, в її людей та в її гідне майбутнє! Ми обов'язково станемо заможною, демократичною державою.

Нехай це свято буде не даниною моді та популізму, а буде в душі і в серці! Нехай воно надає нам сили і впевненості в досягненні найбільших завдань! Бажаємо всім міцного здоров'я, злагоди, благополуччя кожному дому і, найголовніше, – миру нашій рідній землі!

З Днем Незалежності України!

 

 

24 серпня 2019 09:00
'site2018:subscribe.form' is not a component