З Днем Конституції!

З Днем Конституції!

23 роки тому народилася наша Конституція. Головний документ нашої країни, який мав стати основою для згоди між українцями, основою для процвітання країни і кожного з нас.

Але за останні п’ять років Конституція так часто опинялася в заручниках влади, так часто порушувалися закладені в ній правильні і демократичні норми, що цей день складно назвати святом народження Конституції.

Норми і принципи Основного Закону безсоромно порушувалися. Свобода слова, соціальні гарантії, культурні права зневажаються, закони приймалися не у відповідності з Конституцією, а всупереч їй. Медична, освітня, пенсійна реформи прямо суперечать Основному Закону.

Мир, процвітання і згода повернуться в Україну тільки тоді, коли Конституція знову стане сильною, її положення будуть дотримуватися, права і свободи людей знову стануть головним пріоритетом держави.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК запропонував свій варіант Конституції, яка дозволить відновити громадянський спокій, гарантувати права і свободи українських громадян.

Простота, прозорість і користь – три складові, які визначають наш підхід до Конституції.

Ми виступаємо за перехід України до парламентської республіки та усунення дуалізму у владі.

Ми пропонуємо розширити повноваження місцевих громад, провести не фейкову, а реальну децентралізацію.

Держава перестане втручатися в церковні справи, вказувати регіонам, якою мовою розмовляти, які пам'ятники ставити і як називати міста.

Без цього неможливий рух уперед.

Нова Конституція України повинна створити основу для економічного розвитку країни.

Україні потрібна сильна, діюча Конституція!

І наше завдання – повернути їй цю силу.

З Днем Конституції, шановні співвітчизники!

28 червня 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component