Ростислав Шурма: Програма Олександра Вілкула забезпечить стрімке зростання економіки та добробуту українців

Ростислав Шурма: Програма Олександра Вілкула забезпечить стрімке зростання економіки та добробуту українців

Про це заявив голова Запорізької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ростислав Шурма під час Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України

«Програма Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» пропонує чіткий і послідовний план, що допоможе вивести Україну із кризи, в яку її загнала нинішня непрофесійна влада. Так, в програмі пропонується розпочати великі інфраструктурні проекти, які створять сотні тисяч нових робочих місць та забезпечать багатомільярдні податкові надходження і запустять економіку», – наголосив опозиційний політик.

Він зазначив, що в програмі Вілкула закладені й основні положення, які значно покращать інвестиційний клімат в країні. «До більш сприятливого економічного клімату ми прийдемо в декілька кроків. По-перше, буде реалізована податкова реформа, яка суттєво знизить податковий тиск на бізнес. По-друге, відбудеться справжня економічна децентралізація, яка створить стимул у кожного міста, у кожної громади залучати інвесторів і розвивати бізнес. І, по-третє, будуть зменшені кількість і повноваження силовиків, які сьогодні без кінця душать як власне український, так і міжнародний бізнес в нашій країні. Все це дозволить зробити нам справжній економічний ривок і значно покращити добробут населення», – підкреслив Ростислав Шурма.


20 січня 2019 18:10
'site2018:subscribe.form' is not a component