Ростислав Шурма: Мета ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – відродження економіки, підвищення соцстандартів та реальна децентралізація

Ростислав Шурма: Мета ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – відродження економіки, підвищення соцстандартів та реальна децентралізація

Мета ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – відродити економіку, підвищити соціальні стандарти та добробут громадян, а також провести справжню, а не фейкову децентралізацію. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив кандидат у народні депутати, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

«Сьогодні працівники «Запоріжсталі» в середньому отримують 20 тисяч грн. Це, можливо, висока зарплата, озираючись на економічну ситуацію в Україні. Але чи задоволені ми нею? Ні. Ми хочемо, щоб вона була 40 тисяч грн. Причому мова йде не лише про «Запоріжсталь». Мова йде і про Запоріжжя, і про всю Україну. Але в нашому реальному секторі економіки ми не можемо просто роздати обіцянки, на кшталт «підвищимо зарплати в два рази», «підвищимо пенсії в три рази». Тут потрібен тверезий прорахунок. І за кожний крок потрібно відповідати», – зазначив Ростислав Шурма.

Він наголосив, що в разі впровадження системних змін в економіці та прийняття правильних секторальних економічних програм – від малого і середнього бізнесу до машинобудування і металургії – позитивні перетворення в державі не змусять на себе чекати.

«Ми отримаємо і мільярдні інвестиції в кожен сектор економіки, і створення мільйонів робочих місць, і досягнення високих рівнів заробітної плати. Ми знаємо, як це все зробити», – наголосив політик.

За його словами, переконатися в ефективності команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ можна, поглянувши на досягнення мера Запоріжжя Володимира Буряка.

«Ми змогли дійсно добитися хороших змін в інфраструктурі, в благоустрої міста – почали робити все те, що не робилося 10-15 років. Але знову ж таки, ми задаємо собі питання: чи задоволені ми тим, що вже зробили? Відповідаю – ні. Тому що ми зробили лише 10% від того, що планували. Нам заважають законодавчі обмеження на державному рівні. Наприклад, є всім відомий «ДніпроГЕС». Там в аварійному, жахливому стані дороги, якими щодня їздять сто тисяч людей. Ми з юридичних причин не можемо їх навіть відремонтувати. А держава, яка за них має відповідати, не хоче цього робити», – підкреслив Ростислав Шурма.

Він наголосив, що в Запоріжжі залишається лише 20% грошей, які генеруються містом – решту забирає центр. «Цього недостатньо, щоб ефективно інвестувати в дороги, громадський транспорт, медицину, школи. Тому наша команда йде в парламент, щоб добитися справжньої економічної децентралізації. У нас є напрацьований досвід і бажання щось змінити в державі. І ми готові це зробити», – резюмував кандидат в народні депутати.

29 червня 2019 10:30
'site2018:subscribe.form' is not a component