Ростислав Шурма: Присутність в парламенті ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – єдина можливість, щоб голос громад почули

Ростислав Шурма: Присутність в парламенті ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – єдина можливість, щоб голос громад почули

Досвід команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ дозволить в найкоротші терміни вивести Україну із затяжної економічної кризи. Про це заявив генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма під час Форуму об'єднаних опозиційних сил «Довіряй ділам», який відбувся в Києві.

«Є три основні речі, які допоможуть досягти успіху. Перш за все, великі інвестиційні інфраструктурні проекти, які дадуть потужний імпульс всій економіці України. Це і точкова підтримка таких ключових сфер, як авіабудування і ракетобудування, які ніколи не зможуть розвиватися без підтримки держави», – заявив Ростислав Шурма.

Він також наголосив на важливості підтримки малого і середнього бізнесу. «Держава повинна розуміти, що зобов'язана допомогти підприємцям. Наприклад, захистити від безпідставних перевірок з боку правоохоронних органів. Створити максимально спрощену систему оподаткування і т. д.», – уточнив генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь».

Один з найважливіших пунктів програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – доступні кредити. «Для великого бізнесу це важливо, щоб з'явилася можливість будувати заводи, цехи і створювати нові робочі місця. Необхідно, щоб люди мали можливість купувати житло, машини і вести комфортне життя. Тільки реалізувавши цю економічну програму, ми зможемо забезпечити гідні соціальні стандарти і високий рівень життя для кожного українця, – підкреслив Ростислав Шурма. – Нам потрібно будувати сильну економіку. Ми знаємо і розуміємо, як це зробити на прикладі конкретних міст, на прикладі конкретних підприємств».

10 червня 2019 17:16
'site2018:subscribe.form' is not a component