Ростислав Шурма: Підтримка ветеранів – наш святий обов'язок

Ростислав Шурма: Підтримка ветеранів – наш святий обов'язок

Про це голова Запорізької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма заявив на зустрічі з представниками міської організації ветеранів 26 лютого.

На зустрічі ветерани говорили про проблеми, з якими стикаються щодня, про політику, про рівень життя в країні, а також задавали свої запитання опозиціонеру.

Заступник голови Запорізької міської організації ветеранів Іван Костенко зазначив, що завдяки системній підтримці комбінату «Запоріжсталь» і депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вдається вирішувати ряд ключових проблем ветеранів. У тому числі – надавати допомогу на лікування та оздоровлення, адже для багатьох з них фінансування цих питань просто є непідйомним.

Слід зазначити, що на підприємстві «Запоріжсталь» така робота налагоджена системно. За словами Ростислава Шурми, щорічно на підтримку ветеранів-заводчан комбінат направляє близько 20 мільйонів гривень.

«Ми оплачуємо нашим ветеранам страховки, даємо матеріальну допомогу, створюємо умови для їх спільного проведення часу. Адже все, що побудовано в нашій країні, фактично побудовано нашими ветеранами. І хто не поважає ветеранів, хто не докладає зусиль, щоб допомагати та підтримувати їх, той просто не поважає людей, які відбудували нашу країну з руїн», – зазначив опозиційний політик.

Також ветерани задавали багато питань про передвиборну президентську кампанію, про кандидатів в президенти, їх виборчі програми. Ростислав Шурма розповів ветеранам, що він давно знає Олександра Вілкула – кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – як винятково порядного і ефективного промисловця, керівника і державного управлінця.

Він назвав ключові аспекти програми Вілкула, які здатні вивести українську економіку на шлях розвитку, а життя українців зробити дійсно соціально захищеним. Ветерани, в свою чергу, відзначили, що вони підтримують ідеї кандидата в Президенти від опозиції, та віддадуть свій голос на виборах йому.


27 лютого 2019 17:40
'site2018:subscribe.form' is not a component