Ростислав Шурма: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК знає як перезавантажити економіку України

Ростислав Шурма: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК знає як перезавантажити економіку України

Про це генеральний директор меткомбінату «Запоріжсталь» Ростислав Шурма заявив на форумі «Нова Індустріалізація», який ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів у Кривому Розі.

«Наша команда, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, знає, як перезавантажити економіку, як змінити життя в Україні на краще», - сказав він.

За словами директора «Запоріжсталі», в результаті екологічної модернізації на підприємстві значно скоротилася кількість викидів.

«На жаль, не всі українські підприємства можуть провести екологічну модернізацію самостійно. Для цього має бути розроблена цільова державна програма. Ця проблема буде вирішена за умови реалізації в новому парламенті програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація», - підкреслив Шурма.

Нагадаємо, 19 липня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів у Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підготувала для роботи в новому парламенті. Програма «Нова Індустріалізація» спрямована на відродження і підтримку промисловості та економіки.

«Наша стратегія «Нової Індустріалізації», яка підкріплена вже розробленими законопроектами - це зниження податків і модернізація підприємств, залучення інвестицій і нових технологій. Підтримка науки і освіти, робітничих спеціальностей. Реальне збільшення стипендій і зарплат викладачам і вченим. Впровадження страхової медицини - страховку працівникам будуть оплачувати підприємства, а пенсіонерам, бюджетникам і дітям - держава. Енергетична безпека - збільшення видобутку українського вугілля і газу, а завдяки цьому - зниження тарифів. А в основі всього - відновлення миру», - сказав під час виступу на Форумі один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

19 липня 2019 19:20
'site2018:subscribe.form' is not a component