Ростислав Шурма: Наявність досвіду для втілення реальних змін у суспільстві – головна відмінність ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ від «Опозиційної платформи - За життя»

Ростислав Шурма: Наявність досвіду для втілення реальних змін у суспільстві – головна відмінність ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ від «Опозиційної платформи - За життя»

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК веде до парламенту команду професіоналів, які здатні запровадити реальні зміни в суспільстві та поліпшити добробут українців. На цьому наголосив кандидат в народні депутати, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі «ICTV».

За його словами, в той час як представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ працювали на добробут України, учасники «Опозиційної платформи» лише декларували популістські обіцянки.

«Коли сім років тому ми прийшли на «Запоріжсталь», зарплата там складала неповних п’ять тисяч гривень. Сьогодні – понад 20 тисяч гривень. Ріст в чотири рази, і це в складних економічних умовах. Ми, незважаючи на економічну кризу, щороку інвестуємо понад два мільярди гривень у підприємство – вже більш ніж 10 мільярдів інвестовано. Щороку сплачуємо чотири мільярди гривень податків – і це при тому, що половина економіки України працює в тіні. Ми за п’ять років збільшили обсяги виробництва на 30% – побили найкращі радянські рекорди, а по всій країні йде повна деіндустріалізація. Ось результати роботи, які говорять за нас», – зазначив політик.

Він запропонував порівняти такі результати роботи з діяльністю представників «Опозиційної платформи – За життя».

«Хто там куди що інвестував? Хто кому зарплати в чотири рази підвищив? Ми чуємо звідти лише пусті популістські обіцянки – достойні пенсії, достойні зарплати. Так не буває. Це можливо тільки після системних економічних змін. Ми ж дуже добре розуміємо анатомію економічних процесів. Своїм досвідом ми довели, що знаємо, як це робити», – підкреслив генеральний директор «Запоріжсталі».

На переконання Ростислава Шурми, реальні зміни в суспільстві можливі саме за умови наявності реального досвіду, а не лише бажання. «Реальний досвід і реальні знання у нас є, а от у наших конкурентів – немає. А без другого перше не допоможе», – резюмував політик.

02 липня 2019 10:55
'site2018:subscribe.form' is not a component