Резолюція Першого всеукраїнського форуму опозиційних сил «За мир та розвиток»

Резолюція Першого всеукраїнського форуму опозиційних сил «За мир та розвиток»

У цей важкий для країни період форум «За мир та розвиток» об'єднав основні опозиційні сили нашої країни, щоб протистояти політиці влади. Політиці війни й терору, політиці розколу суспільства, мовних та релігійних воєн, політиці злиднів.

Ми висловлюємо повне неприйняття тих цілей та засобів, якими оперує влада. Ми говоримо тверде «НІ» тому шляху, який за нас, громадян України, обрали провладні політики.

В умовах ослаблення демократії, безпрецедентного тиску на свободу слова, в умовах економічної розрухи, зубожіння громадян України, перед загрозою ескалації воєнних дій, ми, учасники форуму, хочемо підкреслити свою прихильність принципам миру та діалогу на благо нашої країни та наших громадян.

Розглянувши соціально-економічні питання та проблеми, обговоривши дотримання прав і свобод громадян України, ми, учасники форуму, вирішили:

1. Об'єднати свої зусилля в боротьбі проти нинішньої влади, а також тих політиків, які відкрито її підтримують або прямо підтримують курс на знищення країни;

2. Прийняти програму «Мир та розвиток: 4 кроки до успіху» в цілому, як документ, який всебічно розкриває шляхи виходу з кризи, вказує шляхи вирішення нагальних проблем, а також дає дорожню карту першочергових змін в економіці, політичному устрої країни, культурній та гуманітарній сферах. Програма «Мир та розвиток: 4 кроки до успіху» є тим фундаментом, на основі якого можливе будівництво сильної держави з розвиненою економікою, здоровим суспільством, успішними громадянами;

3. Відзначити великий досвід та високий професіоналізм учасників форуму «За мир та розвиток», здатних ефективно та швидко втілити в життя пункти Програми;

4. Підтримати Вілкула Олександр Юрійовича на чергових виборах Президента України;

5. Закликати всі опозиційні партії та об'єднання, всіх людей, згуртуватися навколо Олександра Вілкула, ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії Миру та Розвитку, запропонованого шляху до успіху, та в чесній політичній боротьбі визначити програму розвитку нашої країни, вибрати майбутнє для себе та своїх дітей.

Прийнято одноголосно учасниками Першого всеукраїнського форуму опозиційних сил форуму «За мир та розвиток».

20 січня 2019 року,

м. Запоріжжя
20 січня 2019 15:08
'site2018:subscribe.form' is not a component