Рейтинг Вілкула стрімко зростає, в той час як Бойко втрачає підтримку в промислових регіонах, - результати опитування

Рейтинг Вілкула стрімко зростає, в той час як Бойко втрачає підтримку в промислових регіонах, - результати опитування

Рейтинг кандидата на пост Президента України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула демонструє стійке зростання, при цьому електоральна підтримка самовисуванця Юрія Бойка істотно зменшилася у промислових регіонах. Про це свідчать результати дослідження громадської думки, проведеного на замовлення Фонду «Українська політика».

Згідно з опитуванням, Олександра Вілкула мають намір підтримати 8,7% виборців, котрі визначилися з вибором. За самовисуванця Юрія Бойка, який втрачає підтримку промислових регіонів, готові віддати голоси 7,5% опитаних.

Найбільша кількість респондентів на майбутніх виборах готові проголосувати за Володимира Зеленського - 20,5% від тих, хто точно визначилися зі своїм вибором. На другому місці - лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко - 15,9%. Невелике відставання демонструє чинний Президент України Петро Порошенко - 15,5%.

На четвертій позиції - Анатолій Гриценко - 12,9%. За лідера Радикальної партії Олега Ляшка готові проголосувати 10,3% респондентів. Лідер партії «Наші» Євген Мураєв користується підтримкою 3,2%.

Підтримати іншого кандидата готові близько 5,5%. 10,7% респондентів не змогли відповісти на питання щодо підтримки кандидата.

Дослідження проведене в період з 25 лютого по 3 березня 2019 року шляхом телефонного опитування 2082 респондентів у всіх регіонах України, окрім непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим. Похибка становить ± 2,3%. 


06 березня 2019 19:33
'site2018:subscribe.form' is not a component