Рекордні п'ять тисяч учасників зібрав організований ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ Марш Перемоги в Херсоні

Рекордні п'ять тисяч учасників зібрав організований ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ Марш Перемоги в Херсоні

Учасники акції зібралися на площі перед театром. Звучали радянські пісні та пісні воєнних років. Люди йшли з кульками і прапорами з символікою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


Голова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Херсонщини Василь Федін привітав усіх городян з цим великим святом.

«Історію країни можна переписати - пам'ять народу ніколи! Нас з вами не зламали ні переслідування влади, ні безчинства радикалів. Ми зберегли свято Перемоги! Величезне спасибі вам за це! Низький уклін і сердечна подяка нашим ветеранам! Ви прожили дуже нелегке життя, принесли нам Перемогу і мир, вашими руками була відновлена ​​промисловість після війни, будувалися заводи і фабрики в нашому рідному Херсоні. У наших серцях вічний вогонь пам'яті про подвиг переможців не згасне ніколи!», – підкреслив він.


На Марш «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» зібралися жителі міста з портретами своїх родичів, які брали участь у Великій Вітчизняній війні.

У святковій ході взяли участь представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – депутати міської ради Сергій Собчук, Антон Хмара, Юрій Мариєв, депутат Дніпровської райради Анна Середа.

Після цього хода вирушила до Вічного вогню, до якого були покладені десятки тисяч квітів від жителів міста, онуків і правнуків переможців, і відбулося вшанування ветеранів.

Як зазначив керівник ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Херсонщини Василь Федін, рекордна кількість учасників заходів на честь Дня Перемоги в цьому році свідчить про те, що ця традиція об'єднує та зміцнює суспільство.


09 травня 2019 17:43
'site2018:subscribe.form' is not a component