«Реформа» медицини в дії: третина українців ризикує залишитися без медичної допомоги

«Реформа» медицини в дії: третина українців ризикує залишитися без медичної допомоги

З 1 квітня МОЗ припиняє фінансування пацієнтів, які не підписали декларації з сімейними лікарями. Без медичної допомоги ризикує залишитися третина країни - українцям доведеться або йти в комерційні клініки, або платити державним лікарям зі своєї кишені, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Тетяна Бахтеєва.

«Через такі псевдореформи команди МОЗ різко скоротиться фінансування поліклінік, а це вплине на розмір зарплат лікарів. Очевидно, що Нацслужби здоров'я просто не в змозі оплачувати рахунки за зростаючими «зеленому» (пацієнти з деклараціями), та «червоному» (пацієнти без декларацій) списками – на це банально бракує коштів», - написала Бахтеєва на своїй сторінці в Facebook .

За її словами, українцям без декларації допомагатимуть лише в крайніх випадках, в разі реальної загрози для життю та здоров'ю.

«Звернення в свою поліклініку, за медичною допомогою, медоглядом, довідкою для пацієнтів, які не підписали декларацію, стануть неможливими. Десятки тисяч українців будуть позбавлені свого права на доступну та якісну медичну допомогу, яка гарантована кожному громадянину України Конституцією», - підкреслила народний депутат.

Бахтеєва переконана – псевдореформа спрямована на геноцид українців. «Реформи» команди МОЗ просто неможливо витримати! Необхідно терміново гнати некомпетентну та безвідповідальну перед українським народом команду МОЗ», - написала вона.

04 квітня 2019 16:59
'site2018:subscribe.form' is not a component