Розслідувати злочини в «Укроборонпромі» повинна слідча комісія Верховної Ради

Розслідувати злочини в «Укроборонпромі» повинна слідча комісія Верховної Ради

Заява фракції «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Верховній Раді

Гучний скандал, пов'язаний з причетністю найближчого оточення президента Петра Порошенка до створення злочинних схем навколо державного концерну «Укроборонпром», розкриває жахливу картину деградації нинішнього українського режиму, корупції у вищих ешелонах влади, цинізму українських політиків, які заробляють на війні та ведуть торгівлю з державою, яку вони називають агресором.

Показово, що в країні, де кількість структур, які борються з корупцією, перевищила всі мислимі межі, правду про цинізм і жадібність нинішньої влади, яка називає себе «демократичною» та «європейською», змогли сказати тільки журналісти.

У такій ситуації виникає питання про професіоналізм і самостійність антикорупційних органів та їх керівництва. Розслідування або замовчування корупційних злочинів в «Укроборонпромі» стане показником того, на чиєму боці працює антикорупційна вертикаль.

Необхідно провести ретельне розслідування фактів корупції в «Укроборонпромі», дати суспільству відповіді на поставлені в журналістському розслідуванні питання та притягнути до відповідальності винних. Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ наполягає на створенні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для розслідування даного гучного скандалу.

До складу ТСК ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК делегує заступника голови фракції, народного депутата Олександра Вілкула.

Незалежно від результатів розслідування для нас очевидно, що дана ситуація є вироком нинішньому режиму, і він має понести політичну відповідальність. Слабо вірячи в політичну волю чинного парламенту, в якому панують кругова порука і змова більшості депутатів з Президентом, і в здатність коаліції почати процедуру дострокового припинення повноважень президента шляхом імпічменту, ми вважаємо, що саме народ як джерело влади і носій суверенітету повинен 31 березня оголосити народний імпічмент президенту, відмовивши йому в продовженні його мандата.

Закликаємо всі здорові сили суспільства об'єднатися заради цієї мети. Тільки таким чином ми зможемо вибороти справедливість.

27 лютого 2019 10:22
'site2018:subscribe.form' is not a component