Робота всього держапарату повинна бути спрямована на те, щоб кожен українець був щасливий, - Вадим Новинський

Робота всього держапарату повинна бути спрямована на те, щоб кожен українець був щасливий, - Вадим Новинський

Народний депутат Вадим Новинський взяв участь у щорічному форумі YES (Ялтинська Європейська стратегія) в Києві. Тема 16-й щорічній конференції «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі».

В ході заходу учасники обговорювали глобальні виклики майбутнього, а також політичну ситуацію в Україні та Європі. Як зазначив в коментарі журналістам народний депутат Вадим Новинський, тема щастя - глобальна. Він також назвав якісно новим підхід у розвитку держави з точки зору щастя звичайної людини.

«Робота всього державного апарату, всіх гілок влади повинна бути спрямована на те, щоб кожен українець був щасливий. Ця тема глобальна, і дуже важливо її було обговорити, щоб розвитку держави розглянути з точки зору щастя звичайної людини », - сказав Вадим Новинський.

Він зазначив як вірні напрямки роботи, озвучені під час виступу на форумі YES президентом Володимиром Зеленським.

«Промова Зеленського мені сподобалася, в ній він окреслив основні напрямки діяльності президента і його команди. Якщо він буде успішним в цьому напрямку діяльності, то буде успішною вся Україна. Тут всі гілки влади повинні попрацювати над тим, щоб зупинити війну, побороти бідність, знищити корупцію», - додав народний депутат.

 

13 вересня 2019 15:55
'site2018:subscribe.form' is not a component