П'ята річниця абсолютної безкарності та свавілля: влада покриває винних в Одеській трагедії, – Дмитро Колєсніков

П'ята річниця абсолютної безкарності та свавілля: влада покриває винних в Одеській трагедії, – Дмитро Колєсніков

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков вважає неможливим розслідування трагічних подій в Одесі за нинішньої влади, так як вона має пряме відношення до них.

«Сьогодні п'яті роковини з моменту трагічних подій 2 травня 2014 року в Одесі, що забрали життя десятків людей. І п'ята річниця абсолютної безкарності та свавілля. Навмисне і сплановане зіткнення громадян однієї країни, поділ одного народу на «своїх» і «чужих» призвели до жорстокого кровопролиття та громадянського конфлікту», – заявив народний депутат.

Він зазначив, що за п'ять років, що минули з дня трагедії, ніяких реальних результатів розслідування цих подій як не було, так до цих пір і немає. Винні в смерті 48 чоловік залишилися безкарними, а питання «хто підпалив Будинок профспілок?» став риторичним для цієї влади.

Дмитро Колєсніков вважає, що всі заклики завершити розслідування та покарати злочинців ігноруються із зрозумілих причин: ця влада має безпосереднє відношення до страшної трагедії в Одесі.

«Але час цього режиму добігає кінця. Справедливість переможе, винні неодмінно будуть покарані. І людське життя стане найголовнішою цінністю в Україні!» – підкреслив опозиціонер.

02 травня 2019 10:35
'site2018:subscribe.form' is not a component