Публікація Юрія Луценка про Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова - фарс політичного блогера

Публікація Юрія Луценка про Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова - фарс політичного блогера

Політична партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» заявляє про те, що відомості, котрі містяться в публікації екс-генерального прокурора Юрія Луценка про оголошення в розшук народних депутатів восьмого скликання Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова, є політичним фарсом «популярного» блогера.

Декілька років слідства у відкритому проти опозиціонерів кримінального провадження не дали результатів: доказів їх провини за сфабрикованими звинуваченнями не існує, і, як наслідок, до розгляду в суді по суті справу доведено не було.

Через нездатність очолюваного Юрієм Луценком відомства аргументувати фактами свої політичні заяви Верховна Рада в жовтні 2018 року вже відмовляла йому в залученні до кримінальної відповідальності опозиціонерів Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова.

Результатом цієї та інших фальсифікацій стало розчарування громадян у справедливості української держави та інституційної спроможності правоохоронців.

Крім того, ані Олександр Вілкул, ані Дмитро Колесников останнім часом не отримували належним чином оформлених викликів від органів слідства і не ховалися від них, аж до 29 серпня 2019 року вони знаходилися на громадській роботі - були депутатами Верховної Ради, і їх місцезнаходження було відоме.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК відстоюватиме добре ім'я наших соратників Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова. Ми впевнені, що їх невинність буде доведена в суді. Але за кожне порушення законодавства і кожен вихід за рамки службових повноважень заради політичного переслідування опонентів чиновники команди Петра Порошенка повинні понести відповідальність.

Епоха політичного популізму та безкарності закінчилася. Сподіваємося, що з відходом Юрія Луценка з прокуратури законність буде головним принципом роботи правоохоронців.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК впевнений, що надалі для уникнення таких випробувань, яких зазнали суспільство та репутація держави Україна за часів режиму Порошенка, необхідно скасувати зміни до Закону України «Про прокуратуру», які дозволяють займати керівні пости в цьому правоохоронному органі професійно непридатним кандидатам без освіти. Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ готові подати в парламент відповідний законопроект.

 


06 вересня 2019 19:45
'site2018:subscribe.form' is not a component