Процедура усиновлення – надто складна, а кількість усиновлених дітей щорічно скорочується, - Тетяна Бехтеєва

Процедура усиновлення – надто складна, а кількість усиновлених дітей щорічно скорочується, - Тетяна Бехтеєва

Процедура усиновлення в Україні надзвичайно складна та бюрократизована, а кількість усиновлених дітей щороку продовжує зменшуватися. Про це заявила екс-нардеп Тетяна Бахтеєва. Вона зазначила, що станом на початок 2019 року в Україні перебуває на обліку понад 70 тисяч, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. На обліку дітей, які можуть бути усиновлені, зараз знаходиться майже 17 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«З 2003 року, за моєю ініціативою було створено благодійний фонд «Гуманність», який надавав допомогу дітям та людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Одним з найважливіших проектів фонду - це допомога дитячому будинку «Малятко», де було 160 дітей-сиріт. Я дуже пишаюся тим, що завдяки роботі фонду, багатьом дітям була дана можливість усиновлення, і вони здобули свої справжні українські сім'ї», - зазначила екс-нардеп.

За словами Тетяни Бахтеєвої, усиновлення в Україні продовжує залишатися дуже складною та бюрократизованою процедурою. «На мій превеликий жаль, кількість усиновлених дітей щороку продовжує зменшуватися. На початок 2019 року в Україні було усиновлено 1 730 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Коли до мене звертаються знайомі, друзі з бажанням взяти на виховання дитину, я їм це щиро раджу і рекомендую, адже сім'я - це головне в житті кожної людини. І коли за деякий час я бачу фотографії, де дитина в родині, де вона щаслива, це для мене завжди велика радість», - підкреслила вона.

«Можна перечитати десятки статей, почути сотні «казкових» історій усиновлення, а самому так ніколи й не зважитися відкрити двері найближчого дитбудинку. Але іноді навіть одного мигцем кинутого на телеекран погляду буває достатньо, щоб зрозуміти: ця дитина - твоя і назавжди!»- додала вона.

Тетяна Бахтеєва щиро подякувала всім українцям, які, незважаючи на всі складнощі, усиновили дитину.

«Захоплююся лікарями, медсестрами, та іншими працівниками українських дитячих будинків, які щодня дарують частину своєї душі, частину свого серця маленьким вихованцям. Чужих дітей не буває! Здоров'я і миру!» - підсумувала Тетяна Бахтеєва.

Нагадаємо, 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

30 вересня 2019 13:35
'site2018:subscribe.form' is not a component