Прикарпатці підтримують мирну програму кандидата в Президенти України Олександра Вілкула

Прикарпатці підтримують мирну програму кандидата в Президенти України Олександра Вілкула

В Коломиї Івано-Франківської області відбулась зустріч довіреної особи кандидата в Президенти України Олександра Вілкула – Володимира Личука з виборцями. Попри велику кількість важливих питань, найгострішими для прикарпатців є високі тарифи й недореформа медицини.

«Люди обурені діями нинішньої влади. Пенсіонерам соромно за те, що вони змушені працювати, бо за той мізер, який вони отримують, їм не сплатити за комунальні послуги. Та що там пенсіонери – молоді люди змушені шукати підробіток або виїжджати за кордон. Так більше продовжуватися не може!» - обурюються прикарпатці.

Також надважливим завданням люди вважають відновлення миру в країні. Вже всі втомилися від війни, смертей і нестабільної ситуації в Україні, яка перетворила нашу державу в найбіднішу країну Європи.

«Кандидат в Президенти Олександр Вілкул йде на вибори з чіткою програмою - «Мир і розвиток: чотири кроки до успіху». Це реальний план виходу країни з кризової ситуації. Найпершим кроком в якому є відновлення миру. Щоб дати людям впевненість у завтрашньому дні Олександр Вілкул поставив завдання забезпечити можливість кожному громадянину чесно працювати й отримувати гідну заробітну плату. І це не просто лозунги. Кожен крок з програми кандидата в Президенти підкріплений реальним планом побудови успішної країни для людей», - зазначив Володимир Личук, довірена особа кандидата в Президенти України Олександра Вілкула.

Після ознайомлення з програмою й професійною біографією виборці висловили всебічну підтримку нашому кандидатові в Президенти України та його команді й додали, що довіряють своє майбутнє Олександру Вілкулу, адже повністю поділяють його ідеї.

 

21 лютого 2019 11:27
'site2018:subscribe.form' is not a component