За підтримки Костянтина Павлова новий набір Університету третього віку зібрав майже 500 студентів

За підтримки Костянтина Павлова новий набір Університету третього віку зібрав майже 500 студентів

«Життя триває!» – в рамках цього соціального проекту народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтина Павлова в Кривому Розі вже майже два роки успішно діє унікальний університет. З кожним новим набором він збирає все більше зацікавлених і поважних студентів, вік яких нерідко перевищує навіть 80-річний рубіж.

На цьому тижні відбулися перші заняття в усіх навчальних групах третього набору. 7 березня в навчальному класі Тернівського терцентру відбулася зустріч нових слухачів з Костянтином Павловим – народний депутат постійно «на зв'язку» з університетом і вкладає в його розвиток багато сил.

Відмітна особливість третього етапу життя університету в тому, що тепер, через збільшення кількості студентів, у ньому стало більше навчальних груп – по три в кожному з районних Територіальних центрів міста.

Із навантаженням, яке збільшилося, готові справлятися всі: волонтери - студенти КНУ, які навчають слухачів основам комп'ютерної грамотності, – фахівці з усіх інших навчальних предметів. Так, в день цієї зустрічі студенти-терновчани прослухали дві лекції – «комп'ютерну» і з основ здорового способу життя, яку прочитали психологи Терцентру.


«Багато що в університеті стало можливим завдяки допомозі Костянтина Павлова – від придбання навчальних комп'ютерів і навіть до дружніх чаювань на «перервах». Є всі можливості спілкуватися і осягати нові знання. Серед студентів сьогодні – Павлина Василівна Потапова, 1932 (!) року народження, Григорій Федорович Бринза – він молодший за свою однокурсницю всього на п'ять років. Люди старшого віку дуже цінують, що їм дали таку чудову можливість – знову вчитися!» – зазначила керівник Тернівського терцентру Антоніна Косогорова.

«Я теж радий, що знову відчув себе студентом. Хоча і так живу насиченим життям, але розумію, що повинен знайти час для освоєння нової інформації, перш за все з комп'ютерної грамотності. Та й іншим терновчанам старшого віку показати приклад: вчитися ніколи не пізно і завжди корисно!» – сказав голова Тернівської районної ради ветеранів Віктор Бурдієнко

На зустрічі зі студентами в передсвятковий день Костянтин Павлов з особливою теплотою звернувся до прекрасної університетської половині - жінок, а потім привітав з початком навчання всіх студентів третього набору.


«Як здорово, що тепер ви, мої дорогі землячки, ніби повертаєтеся в студентську молодість! Я переконаний, що час, проведений на нашому університеті, подарує вам перший ключик до комп'ютерного світу, дасть багато інших знань, необхідних у сучасному житті. Не випадково серед слухачів у всіх трьох наборах переважають жінки. Дякую всім старшим мешканцям Кривого Рогу – «золотому поколінню» – за їх активність і небайдужість. За те, що ви для чоловіків – завжди джерело енергії і життєвої наснаги!» – звернувся до присутніх жінок народний депутат.

«Є незаперечна істина: найбільше культурне досягнення народу – його щасливі люди похилого віку. І в нашому рідному місті ми прагнемо зробити життя старших земляків кращим. Багато ветеранів хочуть стерти стереотипне уявлення: пенсія – це тиха пристань, сидіння біля будинку на лавці. Тому ми разом реалізуємо наш унікальний університетський проект. Я від душі бажаю всім нашим студентам: нехай ваші нові мрії та плани втіляться в життя разом з Університетом третього віку! – підкреслив Костянтин Павлов.


07 березня 2019 20:34
'site2018:subscribe.form' is not a component