За підтримки Дмитра Шенцева на Харківщині проходить турнір пам'яті Івана Кожедуба з боксу серед юнаків

За підтримки Дмитра Шенцева на Харківщині проходить турнір пам'яті Івана Кожедуба з боксу серед юнаків

У четвер, 7 листопада, в Чугуївській дитячій-юнацькій спортивній школі відбулося урочисте відкриття XХ міського турніру з боксу серед юнаків, присвяченого пам'яті тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Кожедуба. В ювілейному турнірі беруть участь 120 спортсменів з міста Чугуєва і Харкова, а також з Харківської, Херсонської, Дніпропетровської, Полтавської та Сумської областей. Турнір проходить за підтримки народного депутата, віце-президента Федерації боксу України Дмитра Шенцева.

Від імені політика учасників і гостей турніру привітала Ніна Куралех - керівник міської громадської приймальні народного депутата.


«Радий вітати вас на ювілейному, XХ міському турнірі з боксу серед юнаків, присвяченому пам'яті тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Кожедуба. Пам'ять про таких людей, про подвиг нашого народу повинна жити завжди, і саме на таких героїв необхідно рівнятися. Мужність і відвага, героїзм і твердість духу ветеранів є зразком для майбутніх поколінь.

Бокс для мене - це велика сім'я, де ми всі один за одного горою. Я всім серцем вболіваю за наших спортсменів і від душі радію вашим перемогам. Бокс привчає дітей до праці, тільки через роботу над собою можна досягти високих результатів. Я впевнений, що цей досвід стане вам у пригоді в дорослому житті, і ви будете підкоряти не тільки спортивні вершини, а й життєві. Бажаю всім вам віри в себе і у високі результати! Ви все зможете! Головне - не зупинятися!» - такі слова Дмитро Шенцев адресував юним спортсменам.


Тренер-викладач з боксу Чугуївської дитячої-юнацької спортивної школи Петро Нестеренко зазначив, що подібні змагання підвищують рівень боксерської майстерності у спортсменів.

«Багато знаменитих боксерів брали участь саме в цьому турнірі з боксу. Цей факт, звичайно ж, надає престижність турніру, і наші чугуївські спортсмени налаштовані тільки на перемогу. Але суперники теж дуже гідні і в цьому плюс, адже в рингу спортсмени отримують колосальний професійний досвід», - сказав він.

Відкриття турніру відвідав також і президент Федерації боксу Харківської області Леонід Задорожний. Він зазначив, що турнір проходить щороку на високому рівні завдяки зусиллям Дмитра Шенцева.

«Сьогодні ми відкрили XX турнір з боксу, присвячений пам'яті тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Кожедуба. Турнір можна назвати вже історією. Завдяки зусиллям народного депутата Дмитра Шенцева він проходить вже багато років, і щороку - на високому рівні. Юним спортсменам подобається брати участь в цьому турнірі, щорічно він збирає дуже багато хлопців з різних куточків України», - зазначив Леонід Задорожний.

Турнір триватиме ще два дні в Чугуївській міський ДЮСШ (вул. Кожедуба, 27).


07 листопада 2019 16:20
'site2018:subscribe.form' is not a component