За підтримки Бориса Колеснікова в Сергіївці буде зведено православний храм

За підтримки Бориса Колеснікова в Сергіївці буде зведено православний храм

У середу, 3 липня, в селі Сергіївка Покровського району Донецької області заклали перший камінь у фундамент майбутнього храму Української православної церкви. Ініціатором будівництва виступив Голова Благодійного фонду і прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

Це не перша подібна ініціатива мецената. Раніше за підтримки благодійника православний храм був побудований в місті Костянтинівка Донецької області. За словами Борис Колеснікова, роботи над проектом храму в Сергіївці практично завершені. Відомо, що він буде виконаний в дерев'яному стилі.

«У цьому році селу Сергіївка виповнюється 215 років, і ми до свята Різдва обов'язково відкриємо новий храм. Хочеться зробити землякам гідний подарунок. Тим більше, що люди не завжди можуть дістатися до найближчого храму, але ж духовне життя в сільській місцевості – важлива складова», – зазначив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков вважає, що якість життя в сільській місцевості необхідно підвищувати, інакше село приречене на погибель. «Сергіївка – досить велике за сучасними мірками село – 1500 жителів. Розвиток сільської місцевості – найважливіше завдання, тому що сьогодні, на жаль, жителі сіл у нашій країні не завжди отримують ті блага, які є у городян. Різниця між містом і селом існує в усьому світі, але ніде немає такої «ями». Якість життя в селі має зростати, інакше тут нікого не залишиться», – підкреслив Борис Колесніков.
04 липня 2019 08:04
'site2018:subscribe.form' is not a component