За підтримки Бориса Колесникова стартувала програма з відновлення водопостачання сіл Північно-Західного Донбасу

За підтримки Бориса Колесникова стартувала програма з відновлення водопостачання сіл Північно-Західного Донбасу

У Донецькій області в багатьох містах та селах гостро стоїть проблема з водою. За ініціативою прем'єр-міністра Опозиційного уряду Бориса Колеснікова в регіоні стартувала програма з відновлення резервних свердловин. Одну з перших – пробурили в декількох кілометрах від села Яблунівка в Костянтинівському районі. Незабаром тут з'явиться новий водогін, і село буде забезпечене водою.


За словами Бориса Колеснікова, вирішивши проблему з водою, можна стимулювати розвиток садівництва та городництва. «Цілком можна говорити про майбутнє сільгосппереробки, а значить - розвиток малого та середнього бізнесу», - підкреслив опозиційний прем'єр.

Борис Колесніков нагадав, що за радянських часів в Донецькій області було прокладене центральне водопостачання не тільки в містах, але й у селах. «У зв'язку з цим свердловини, які живили села водою, були заглушені. Існував центральний водогін, і проблем не було. Але за минулі роки ніхто не вклав ані копійки в модернізацію системи – все згнило. Води в селах знову немає. Тому ми вирішили допомогти селянам та відновити резервне водопостачання», - розповів опозиціонер.


На думку Бориса Колеснікова, центральне водопостачання неперспективне на великих відстанях. «За водоводами необхідно постійно доглядати. Якщо є резерв і вода знаходиться не зовсім глибоко, значить, у нас є, як мінімум, запасний варіант, який буде забезпечувати людей водою», - підкреслив він.


Борис Колесніков додав, що з перспективою росту економіки з'явиться можливість відновити і центральний водогін. «Є кілька речей, які необхідно зробити обов'язково. Це стосується будівництва другої черги каналу Дніпро-Донбас. Таким чином можна буде зняти всі проблеми з водою Північно-Західного Донбасу. Що стосується Маріуполя і прибережних територій, то можна запозичити досвід Флориди та ОАЕ, які беруть воду з опріснювальних заводів. Так, це дорого, але це знімає проблему раз і назавжди, тому що джерела світового океану не мають кордонів. У такому випадку і промисловість, і сільське господарство, і місцеві жителі будуть почувати себе впевнено», - підсумував прем'єр-міністр Опозиційного уряду.


11 липня 2019 08:59
'site2018:subscribe.form' is not a component