За підтримки Благодійного фонду Дмитра Шенцева в Харкові стартував турнір з боксу серед юнаків

За підтримки Благодійного фонду Дмитра Шенцева в Харкові стартував турнір з боксу серед юнаків

За підтримки Благодійного фонду Дмитра Шенцева в Харкові стартував турнір з боксу серед юнаків пам'яті видатного українського спортсмена Анатолія Климанова.


«У Харкові відбулося відкриття боксерського турніру імені Анатолія Климанова. На нього прибули делегації з семи країн. Це й довіра до України, і довіра до Харкова як її боксерської столиці. Це також авторитет наших суддів та тренерів. Декілька років тому в колі обласної Федерації боксу ми поставили перед собою мету – розсунути вікові рамки боксу. Приділити більше уваги юнакам та юніорам, щоб не було провалів у наступності поколінь. Ці два роки дали відмінний результат. Юніорська збірна завоювала дев'ять медалей. П'ять з них - харків'яни», - зазначив Дмитро Шенцев.


Народний депутат підкреслив, що наші спортсмени - найкращі й у них є все для перемоги на змаганнях різних рівнів.

«Наші юніори - благодатний грунт для спортивного росту. Вони палають бажанням перемагати, прагнуть успіху. Вони ростуть, вони прогресують. Їм потрібно всього лише трохи допомогти - дати можливість брати участь в зборах та турнірах, особливо міжнародних. І тоді нам не доведеться вирішувати проблему - де взяти учасників тих чи інших змагань. Це буде гідна зміна, яка увійде в доросле життя», - резюмував народний депутат.


12 червня 2019 15:40
'site2018:subscribe.form' is not a component