Президент АТ «НКМЗ» Георгій Скударь: Ті думки, ті ідеї, які озвучує сьогодні Олександр Вілкул, для нас близькі, зрозумілі і ми їх підтримуємо

Президент АТ «НКМЗ» Георгій Скударь: Ті думки, ті ідеї, які озвучує сьогодні Олександр Вілкул, для нас близькі, зрозумілі і ми їх підтримуємо

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул зустрівся з робітниками Новокраматорського машинобудівного заводу.

«Втрата зовнішніх ринків продажу української продукції - це без перебільшення злочин нинішньої влади. Як можна знову балотуватися в президенти, якщо порівняно з 2014 роком втрати на 30% експорту, 23 млрд. доларів. Мільйони українців втратили роботу в себе на батьківщині», - сказав Олександр Вілкул під час відвідування НКМЗ.

Він відзначив, що команда ОПОЗИЦИОННОГО БЛОКУ розробила і подала до Верховної Ради пакет законопроектів «Нова Індустріалізація». Мета цих пропозицій - відновлення промисловості, в першу чергу високотехнологічної, економічний розвиток країни та забезпечити зростання продажів української продукції на зовнішніх і внутрішніх ринках. Проте влада блокує ці ініціативи.
«Ми пропонуємо чіткі ефективні заходи, спрямовані на підтримку промисловості. Заходи, які були ефективними вже в провідних країнах світу, але вони блокуються нинішньою владою. Вони нас свідомо ведуть шляхом 15-ти мільйонної аграрної країни з жебраками і проданою землею», - підкреслив опозиційний політик.

Він зазначив, що на сьогодні влада так і не створила експортно-кредитне агентство. Немає ані пільгового кредитування виробників, ані Українського банку розвитку, ані якісної податкової реформи, яка створила б прозорі правила ведення бізнесу і залучення інвестицій. «Після перемоги на виборах - це програма наших першочергових кроків», - сказав народний депутат.

Серед основних законопроектів, поданих до Верховної Ради:

- №2195а – Про внесення до митного кодексу України;

- №2557а – Про Український державний банк розвитку;

- №6201 – Про внесення змін до Податкового кодексу України;

- №6338 – Про деякі питання списання та реструктуризації заборгованості підприємств літакобудівної промисловості, суднобудівельної промисловості та космічної галузі перед бюджетами і соціальними фондами та забезпечення їх фінансового оздоровлення;

- №9472 – Про мораторій на проведення перевірок підприємців контролюючими органами;

- №4279 – Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» та інші.

«Я з Олександром Юрійовичем зустрічаюся з чистою душею, відкритим серцем і бажаю йому, звичайно, щоб він досяг успіху, щоб саме такі люди прийшли сьогодні до влади в нашій країні, щоб країна, врешті-решт, обернулася і до економіки, і до розвитку, і до свого народу. Щоб ми перестали гнобити наших пенсіонерів, щоб люди могли жити радісним життям, щоб об'єднався Донбас, щоб настав мир. Це все, що хоче сьогодні український народ. Ті думки, ті ідеї, які озвучує сьогодні Олександр Юрійович, для нас близькі, зрозумілі і ми їх підтримуємо», - сказав президент АТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Георгій Скударь.

Олександр Вілкул зазначив, що у сучасному світі жодна країна не виходила з кризи і не піднімала економіку тільки за рахунок сільського господарства або експорту сировини. Ключ до успіху - розвиток високотехнологічних і наукомістких галузей, орієнтація на експорт товарів з високою доданою вартістю і захист внутрішнього ринку.

«Наприклад, Аденауер відновив післявоєнну Німеччину не лише за рахунок внутрішнього ринку, а за рахунок експорту. Причому експорту високотехнологічного - устаткування, верстатів, технологій», - підкреслив опозиціонер.
19 січня 2019 20:41
'site2018:subscribe.form' is not a component