Представники трудових колективів промислових підприємств всієї країни вважають ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК своєю партією

Представники трудових колективів промислових підприємств всієї країни вважають ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК своєю партією

Про це йдеться в резолюції масштабного Форуму, який провів в Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму «Нової Індустріалізації», яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. «Нова Індустріалізація» вже підкріплена розробленим пакетом законопроектів і спрямована на відродження та підтримку промисловості й економіки. Це забезпечить зростання зарплат і гідні пенсії.

Один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул під час виступу сказав: «В цьому залі знаходяться металурги, вуглярі, суднобудівники, енергетики, машинобудівники, працівники наукової сфери та освіти, представники малого та середнього бізнесу - ті, хто щодня чесно працюють на благо нашої країни.


Ідеально, щоб саме таким був склад нової Верховної Ради. Але там буде багато представників шоу-бізнесу і спортсменів. Але ж хтось повинен і працювати. Тому ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в новий парламент, і ми будемо в ньому стабілізуючим фактором. Я дякую вам за підтримку».

«У нас вже є програма і фахівці. Успішний досвід розвитку підприємств та міст. У новому парламенті ми готові надати підтримку Президенту Володимиру Зеленському для відновлення миру та виведення економіки України з кризи», - сказав Вілкул.

Вілкул підкреслив, що, незважаючи на те, що останні 5 років Україну намагалися перетворити на кладовище мертвих заводів, «все необхідне для розвитку у нас ще є».

«Наша стратегія «Нової Індустріалізації», яка підкріплена розробленими законопроектами, - це зниження податків та модернізація підприємств, залучення інвестицій і нових технологій. Підтримка науки і освіти, в тому числі - робітничих спеціальностей. Реальне збільшення стипендій і зарплат викладачам і вченим. Впровадження страхової медицини - страховку працівникам будуть оплачувати підприємства, а пенсіонерам, бюджетникам і дітям - держава. Енергетична безпека - збільшення видобутку українського вугілля і газу, а завдяки цьому - зниження тарифів. А в основі всього - відновлення миру», - сказав він.


Один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ додав: «Ми об'єднаємо країну і завдяки гуманітарній децентралізації знімемо напругу з питань мови, віри та історії. Жителі міст будуть самі визначати, як називати їх вулиці і населені пункти, які свята святкувати, пам'ятники ставити, якою мовою говорити і навчати дітей, крім державної.

Завдяки нашим законопроектам щодо фінансової децентралізації гроші будуть залишатися на місцях і йти на розвиток міст та селищ, а в промислових регіонах з'явиться можливість робити екологічні доплати жителям».

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - це практики і прагматики, які відстоюють національні українські інтереси. Ми не за НАТО і не за Кремль. Ми - за нейтральну, сильну, мирну і багату Україну. Ми зробимо, щоб люди праці були забезпечені роботою з високою заробітною платою на Батьківщині і щоб у пенсіонерів були гідні пенсії. В країну повернеться нормальне життя», - сказав Вілкул.

19 липня 2019 14:59
'site2018:subscribe.form' is not a component