Представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з десятків міст нададуть допомогу Кривому Рогу, який постраждав від страшної стихії

Представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з десятків міст нададуть допомогу Кривому Рогу, який постраждав від страшної стихії

У Кривому Розі оперативно усувають наслідки розгулу стихії. 2 липня 2019 року в результаті різкого ураганного вітру з дощем (до 30 м/с) тут були пошкоджені лінії електропередач, зруйновано дахи будинків, поламані дерева, повалені стовпи. Близько 100 тисяч сімей залишилися без газу і близько 50 тисяч - без електрики. Одна людина загинула. Ще двоє госпіталізовані з важкими травмами.

Дізнавшись про масштаби стихійного лиха, народний депутат України Олександр Вілкул вночі оперативно прибув до Кривого Рогу і активно займається ліквідацією наслідків урагану. У 2012-2014 роках він очолював державну комісію з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Тепер завдання нардепа – координувати роботу оперативного штабу, створеного за завданням мера.

«Штаб координує надання допомоги постраждалим, відновлення систем електро-газо-і водопостачання. Понад 100 тисяч адрес виявилися відрізані від систем життєзабезпечення. Всі служби працюють в цілодобовому режимі. Зараз дуже важливо в першу чергу відновити всі системи в лікарнях, дитячих садках і школах, в яких знаходяться пришкільні табори», - сказав Олександр Вілкул.

В даний час триває оцінка збитку від урагану, але вже зрозуміло, що збиток дуже істотний. З ініціативою надати допомогу Кривому Рогу виступили мери-члени ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Чужої біди не буває. Людина не може керувати природними катаклізмами. Маріупольці пам'ятають, як Олександр Вілкул та Кривий Ріг активно надавали допомогу нашому місту і городянам, які постраждали від обстрілу мікрорайону Східний 24 січня 2015 року. Зараз ми простягаємо руку допомоги», - сказав Вадим Бойченко, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, міський голова Маріуполя.

«Ми бачимо, що від Кабміну поки немає ніяких пропозицій про допомогу. У Києві зайняті виборами. А для нас - головне - люди. Тому Харків також надасть допомогу будівельними матеріалами та всім необхідним. Я вже зв'язався про це з нашим колегою Олександром Вілкулом, який вночі оперативно виїхав до Кривого Рогу», - сказав Геннадій Кернес, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, мер Харкова.
03 липня 2019 13:55
'site2018:subscribe.form' is not a component