Вітаємо з Днем праці!

Вітаємо з Днем праці!

Дорогі друзі, прийміть найщиріші вітання зі святом Праці.

Ми висловлюємо солідарність з усіма українцями, які чесною працею забезпечують своє благополуччя та примножують багатство нашої Батьківщини.

На жаль, за останні п'ять років нинішня влада загнала країну в безпросвітні злидні. Бідність виштовхує мільйони українців на пошуки заробітку за кордон. Пенсіонери змушені існувати на жебрацькі пенсії, незважаючи на всі свої трудові заслуги.

Вважаємо такий стан речей неприпустимим.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК продовжує боротьбу за інтереси українських трудящих. Наша мета – кардинально змінити державну політику в соціальній сфері, побудувати державу, де кожна людина буде впевнено дивитися в майбутнє. Трудящі повинні отримувати гідну винагороду за свою працю.

Високі соціальні стандарти можна забезпечити, повернувши в Україну мир. Ми знаємо, як це зробити. З миром в країну повернеться економічний розвиток, а значить – будуть створені нові робочі місця, зростуть зарплати та пенсії, знизиться безробіття. Українці, що працюють за кордоном, зможуть повернутися до своїх родин.

Ми подбаємо про пенсіонерів – людей, які відстояли незалежність, відбудували країну в післявоєнний час та передали її нам.

Ми скасуємо захмарні комунальні тарифи та захистимо права трудящих на гідний рівень життя.

Восени у нас є шанс все змінити. Парламентські вибори поставлять крапку на злодійкуватій владі популістів. На її місце повинна прийти команда професіоналів, яка зробить Україну мирною, сильною та багатою країною.

Ми повернемо трудящим повагу, доб'ємося того, щоб мир та розвиток міцно закріпилися на українських землях.

Тільки разом ми доб'ємося поставлених цілей.

Зі святом!

01 травня 2019 09:00
'site2018:subscribe.form' is not a component