Вітаємо з Днем визволення України від нацистських загарбників!

Вітаємо з Днем визволення України від нацистських загарбників!

завершила останню з 15 наступальних операцій на території нашої країни - Східно-Карпатську - і вийшла на західний кордон України.

Окупація, що тривала 1224 дні, назавжди залишиться однією з найстрашніших сторінок в історії України. За цей час загарбники знищили понад три мільйони осіб мирного населення. Ще півтора мільйона загинули через катастрофічне падіння рівня життя, розгул епідемій і голоду. Нелегко далося і звільнення України - мільйони наших солдатів полягли в жорстоких боях.

Чим далі від нас віддаляються ці події - тим більше ми зобов'язані пам'ятати ту жертву і той подвиг, що зробили наші діди і прадіди. Кожна п'ядь української землі омита їх кров'ю. Всім загиблим та померлим - вічна пам'ять. Живим - повага і вдячність. Вшанування і турбота про ветеранів - святий обов'язок держави.

На жаль, останні п'ять років влада ігнорувала заслуги ветеранів, позбавляючи їх не тільки законних пільг, а й викреслюючи з історії навіть саму пам'ять про їх подвиг. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає українську владу повернути всі відібрані пільги справжнім національним героям - ветеранам Великої Вітчизняної війни. Священна пам'ять про трагічні і героїчні події тих років не повинна ставати іграшкою в руках політиканів.


28 жовтня 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component