Спроба «Опозиційної платформи – За життя» зірвати вибори – наслідок різкого падіння її рейтингу, – Євгеній Мураєв

Спроба «Опозиційної платформи – За життя» зірвати вибори – наслідок різкого падіння її рейтингу, – Євгеній Мураєв

Зрив парламентських виборів за ініціативи «Опозиційної платформи – За життя» обернеться катастрофою для України, вважає лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв.

За словами політика, приводом для зриву виборів може стати рішення про проведення повторного жеребкування номерів партій у виборчому бюлетені. Саме на цьому наполягає «Опоплатформа».

«Як привід провести нове жеребкування, вони використовують те, що Саакашвілі зареєстрували для участі у виборчій кампанії. Я розмовляв з Михеілом, і він давав безліч інтерв'ю, в яких говорив, що особисто сам не наполягає на повторному проведенні жеребкування, розуміючи, що це незаконно, і що на це немає часу. Але позов подала «Аграрна партія України», абсолютно не маючи перспектив проходження в парламент. На її боці виступила «Опозиційна платформа – За життя» Юрія Бойка, яка також вважає, що необхідно проводити повторне жеребкування. Це означає, що вибори 21 липня не відбудуться», – зазначив Мураєв в ефірі телеканалу «Україна».

За словами політика, неможливо фізично передрукувати мільйони бюлетенів до дня голосування.

«Підготовка спеціального паперу, якого більше немає, вимагає декількох місяців. Крім того, будуть суттєві витрати для громадян України – близько 280 млн гривень, – які треба буде повторно виділяти шляхом внесення змін до бюджету. Це відтягне вибори приблизно на три місяці. Це буде означати, що та провладна коаліція, яка є в парламенті, а також уряд продовжать знищувати країну. Це пов'язано виключно з тим, що зараз рейтинги партії «Опозиційна платформа – За життя» дуже сильно падають. Ми бачимо це за даними незаангажованих рейтингових агентств», – розповів Мураєв.

За словами політика, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вже перегнав «Опозиційну платформу» в Запорізькій, Харківській, Одеській областях. «Це змушує їх відтягувати вибори, щоб Медведчук в черговий раз зміг поспекулювати на темі повернення полонених моряків. Знову спекуляції, знову зайві витрати заради політичної вигоди», – заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За словами Мураєва, у ЦВК є шанс оскаржити рішення Шостого апеляційного суду щодо проведення повторного жеребкування у Верховному Суді.

«Наскільки я знаю, сьогодні такий позов буде поданий, і якщо ЦВК виграє, то вибори відбудуться вчасно. Якщо виграє «Платформа», то вибори будуть перенесені, що я вважаю катастрофою. Думаю, що завтра ми теж будемо подавати позов, виступивши на боці ЦВК, тим більше, що постраждалих від першого жеребкування немає. Я вірю в те, що все таки у нас є верховенство права, і ЦВК зможе довести свою правоту. Справа в тому, що проводити повторне жеребкування після 26 числа неможливо за законом, а бюлетені повинні бути надруковані за тиждень до дня голосування, тобто часу не залишається. Будемо чекати рішення суду і вірити, що все-таки справедливість восторжествує, і у нас буде нова влада, а Порошенко піде в історію», – підкреслив Мураєв.

05 липня 2019 20:55
'site2018:subscribe.form' is not a component