Полтавські опозиціонери відновили пам’ятник героям Великої Вітчизняної війни

Полтавські опозиціонери відновили пам’ятник героям Великої Вітчизняної війни

Представники Полтавської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ взяли участь в ремонті пам’ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні в м. Карлівка. За словами опозиціонерів, пам'ять про Велику Перемогу є священною, а турбота про місця поховань полеглих героїв – обов’язок кожного українця.

Місцеві активісти Юрій Тютюнник, Олег Бобошко, Тетяна Коваль, Леонід Святий, Сергій Пелипась та Сергій Дацюк організували та профінансували всі необхідні роботи.

«Ми можемо лише уявити, з яким нетерпінням чекали карлівчани і вся Україна на зведення Інформбюро від 20 вересня 1943 року: «На Полтавском направлении наши войска, продолжая наступление, заняли свыше 60 населённых пунктов и среди них районные центры Полтавской области Чутово, Карловка, железнодорожные станции Скороходово и Кочубеевка». 74 роки тому наш народ переміг у найжорстокішій війні в історії людства. Відтак ми повинні зробити все, аби ветерани відчували нашу увагу та турботу, а місця історичної пам’яті про подвиг нашого народу були охайними та доглянутими», - зауважив Юрій Тютюнник.


07 травня 2019 15:55
'site2018:subscribe.form' is not a component