Під Кривим Рогом радикали в балаклавах закидали камінням людей, які прямували на святкування Дня Перемоги

Під Кривим Рогом радикали в балаклавах закидали камінням людей, які прямували на святкування Дня Перемоги

9 травня 2019 року за Кривим Рогом, біля села Широке кілька десятків людей в балаклавах закидали камінням автобуси, в яких люди їхали на святкування Дня Перемоги.

Молодики розбили скло в автобусах і зникли. В даний час на місце прибули екіпажі поліції, проводиться розслідування.

З людьми, які зазнали нападу, зустрівся один з лідерів опозиції Олександр Вілкул. «Цей злочин скоїли моральні виродки. Ховаючи обличчя за балаклаву, вони напали на пенсіонерів, людей з дітьми, які їхали віддати данину пам'яті подвигу нашого народу, який переміг нацизм. Нас не залякати. Ми захистимо людей. Як народний депутат, я візьму під контроль розслідування цього злочину. Просто диво, що не постраждали діти. Вони налякані. 

Необхідно навести порядок в країні. Для цього, в тому числі, треба щоб знахабнілі від безкарності молодики, яких зараз ще прикриває влада, були покарані за всією суворістю закону».

Тетяна Федоренко, одна з пасажирів автобуса сказала: «Це трапилося раптово. У нас полетіло каміння. Ми злякалися вже потім, коли оцінили, що могло статися. Це був глухий удар, як ніби лопнув скат. Ми ж звичайні люди, для нас це було незвично».

«Спочатку ми не зрозуміли, що сталося, в нас летіло каміння. Ми побачили групу людей, одягнених в чорне», - розповіла Ірина Іщук, яка також їхала в автобусі.

Нагадаємо, 9 травня 2017 року радикали напали на колону Маршу Перемоги, в якому йшли десятки тисяч жителів Дніпра з дітьми та ветерани. Тільки завдяки оперативній реакції Олександра Вілкула, учасників Маршу і правоохоронних органів, вдалося захистити ветеранів та містян з дітьми. В результаті нападу радикалів постраждали шість працівників правоохоронних органів. Поліція вилучила у нападників чотири ножа, три травматичних і один газовий пістолет, шість газових балончиків, факели, запальну суміш і балаклави.

09 травня 2019 08:47
'site2018:subscribe.form' is not a component