Перший апеляційний адмінсуд остаточно підтвердив перемогу Вікторії Гриб в 105-ому окрузі на Луганщині

Перший апеляційний адмінсуд остаточно підтвердив перемогу Вікторії Гриб в 105-ому окрузі на Луганщині

Перший апеляційний адміністративний суд (м.Краматорськ) відхилив апеляційну скаргу представника «Опозиційної платформи - За життя» Сергія Медведчука, який вимагав визнати вибори в одномандатному окрузі №105 недійсними, посилаючись на нібито масові фальсифікації. Суд встановив відсутність будь-яких порушень під час голосування та підрахунку голосів. Зазначене рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Таким чином спроба Медведчука зірвати вибори в 105-му окрузі провалилася. Перший апеляційний адміністративний суд остаточно підтвердив чесну перемогу представниці ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторії Гриб. Найближчим часом Центральна виборча комісія повинна встановити остаточні результати виборів на 105 одномандатному окрузі.

На думку Вікторії Гриб, рішення Першого апеляційного адміністративного суду абсолютно справедливе та закономірне.

«Сьогоднішнє рішення суду ставить крапку в питанні чесності проведення виборів в 105-ому окрузі. Я рада, що на цьому «судовий спам» моїх опонентів припиниться. Щиро вдячна всім, хто мене підтримував. Попереду багато роботи. Головне призначення нового парламенту – повернути мир в Україну! Але не менш важливо - прискорити розвиток місцевих громад. У населених пунктах Луганщини, які знаходяться біля лінії розмежування, до сих пір не проведені вибори ОТГ. Це питання необхідно вирішити. Потрібно домогтися спеціального статусу для цих територій. Важливо встановити спеціальний підвищений коефіцієнт на зарплати, пенсії, соцвиплати, оскільки люди живуть в постійній небезпеці та страху. Ще один важливий момент - відкриття Счастінского моста, оскільки я вважаю, що блокада Донбасу повинна бути знята, а соціально-економічні відносини з жителями непідконтрольних територій - повністю відновлені. Це стане першим кроком на шляху до їх реінтеграції», - зазначила Вікторія Гриб.

Нагадаємо, що згідно з оригіналами протоколів ДВК 105-го округу, Вікторію Гриб підтримали 39,63% виборців, Сергія Медведчука - 31,68%. Представниця ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ перемогла на всіх ділянках 105-го округу. Команда Медведчука всіляко затягувала підведення підсумків голосування: на ділянці №441405 без будь-яких причин кілька разів перераховували голоси. В результаті - Вікторія Гриб набрала більше голосів, ніж було спочатку зазначено в протоколі. У надії зірвати вибори, Медведчук організував справжній «судовий спам», ініціювавши вісім позовних заяв до судів різних інстанцій. Всі суди Медведчук програв.


02 серпня 2019 23:47
'site2018:subscribe.form' is not a component